727 478 424

terapiapb@wp.pl

Specjaliści

Beata Krakowska - specjalista psychologii klinicznej. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym i uzyskała potwierdzający dane kwalifikacje certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (nr 572).

 

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy psychologicznej, psychoterapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami oraz dorosłymi (w tym z seniorami) – nie tylko z trudnościami natury psychicznej ale i chorymi somatycznie. Zdobyła je pracując m. in. w Specjalistycznym Ośrodku Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Siedlcach, krakowskich przedszkolach, Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach (oddziały szpitalne, porady i szkolenia dla personelu) czy Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego -Oddział Krakowski oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Udzielając pomocy psychologicznej, zawsze kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług, swoje działania zawodowe poddaje superwizji u rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej doświadczonych superwizorów, nieustannie troszczy się o podwyższanie swych kwalifikacji zawodowych oraz rozwój osobisty.

Dokumenty potwierdzające uprawnienia specjalisty – do wglądu w trakcie wizyty.

Najważniejsze jest zwycięstwo w małym,
w czymś niesłychanie małym – nad sobą.
(kard. Stefan Wyszyński)

201H